2022 Klasik Koltuk Takımı Çeşitleri

2022 Klasik Koltuk Takımı Çeşitleri

Koltuk takımları her yıl yeniden modernize edilerek zevklere göre işlenmektedir. Bu doğrultuda her zevke göre yeniden tasarlanan modellere örnek olarak:

Roma Klasik Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/50/Roma-Klasik-Koltuk-Takimi

Ahşap işlemenin ahengi ve görsel zevki sayesinde gözde olan mobilyalar arasındadır. Kişinin ruhunu yansıtabilen ayrıca odaya kattığı farklı havası ile adından söz ettiren Roma Klasik Koltuk Takımı oldukça dönemin izlerini yansıtan işlemeleri sayesinde de estetik görünüm kazandırır.

İhtişam Klasik Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/47/Ihtisam-Klasik-Koltuk-Takimi

Altın ve krem renginin birleşmesi odaya görkemli ve estetik bir görünüm katan İhtişam Klasik Koltuk Takımı kişinin ruhunda bulunan ihtişamı ortaya çıkarmak için en iyi modeller arasında bulunur. Özel tasarımı ile kişinin kendini ayrıcalıklı hissetmesini sağlar. Tamamen doğal ahşaptan üretilmesi ile kaliteli bir işçilik sonucunda uzun vadeli bir kullanım söz konusudur. Ayrıca en can alıcı noktası ise işlemelerinde gerçek altın varakların kullanıldığı koltuk takımı tasarımı ortopedik yapısı ile de kullanıcıya konforlu bir oturum sağlamasıdır.

Kral Klasik Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/48/Kral-Klasik-Koltuk-Takimi

Evlerinde şık ve ihtişamın bir arada olmasıyla kendini yansıtmak isteyenler için harika bir seçim olan Kral Klasik Koltuk Takımı renklerin uyumundaki sadelik ve varaklarındaki işlemlerin görkemliliği sayesinde ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Asalet Klasik Koltuk Takımı

Vizon renklerin altın renklerle kurduğu hakimiyette toprak tonlarını sevenler için en iyi uyumun göstergesi Asalet Klasik Koltuk Takımı denilebilir. Birinci sınıf döşeme malzemelerinin ve kaliteli dokuma kumaşların kullanılması sayesinde zarafet ve ihtişamı ön plana çıkarmak oldukça mümkün.

Saruhan Klasik Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/523/Saruhan-Klasik-Koltuk-Takimi

Lüks ve gösterişi bir arada sevenlerin zevkine hitap edecek bir model olan Saruhan Klasik Koltuk Takımı iri olması özelliğiyle oldukça büyük oturma salonlarına harika bir görünüm kazandıracaktır. Yaşam alanında saray esintisini hissetmek için vazgeçilmezlerden biri olarak görkemli bir tasarımı sayesinde evin gözdesi olacaktır.

Paris Koltuk Takımı

Radikal çizgileriyle alışılmışın dışında olan Paris Koltuk Takımı, her zamanki kalıplardan çıkarak farklı ambiyans oluşumda büyük rol taşır. Tasarımında ve işlemelerinde kullanılan altın rengi ise ayrıca zengin bir hava katarak görkemli bir yaşam alanı isteyenler için ön planda tutuluyor.

Loris Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/775/Loris-Klasik-Koltuk-Takimi

İki farklı kanepe tasarımı, ahşap oyma motifleri, sarı ve mavi renginin mükemmel bir uyumu sayesinde tasarımlarda farklılık sevenler için en uygun mobilya grupları arasında yer alıyor. Ergonomik ve ortopedik süngerlerin yapısıyla konfor sağlarken görünümü ve rengiyle de kişileri büyülemeyi başarmaktadır.

İzabel Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/772/Izabel-Klasik-Koltuk-Takimi

Lüks yaşam için tasarlanan İzabel Koltuk Takımı göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Gri ve krem renklerin içeriğindeki uyum sayesinde göze daha çok hitap eden bu takım sade, şık ve gösteriş sevenlerin aradığı model olarak ön planda tutuluyor.

Zelve Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/792/Zelve-Klasik-Koltuk-Takimi

Lacivert rengi kumaş döşemesi, altın varaklı ahşap oyma motifleri ile kullanıcılara farklı ambiyans katarak akıllarda kalmayı ve kendinden söz ettirmeyi başarmaktadır.

İhtişam Blue Koltuk Takımı

https://www.asortie.com/klasik-koltuk-takimi/633/Ihtisam-Blue-Klasik-Koltuk-Takimi

Altın sarısının mavi rengi ile harika uyumu sayesinde gönülleri fethederek ihtişamından söz ettiren İhtişam Blue Koltuk Takımı ahşap oyma motifler, emeğin vücut bulmuş hali olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.