Klasik Banyo Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mükemmel banyo dekorasyonu için iyi bir planlamanın ve kaliteli ürünlerin doğru konumlandırılmasının önemi oldukça büyüktür.  Banyonun ebatlarına göre tercih yapmak ve işlevselliği tasarımda ihmal etmemek dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Banyonun özelliklerini dikkatli bir şekilde gözden geçirmek ve ideal banyo dekorasyonu için öncelikleri belirlemek doğru dekorasyonun en önemli adımları arasındadır. Sağlığa zarar vermeyen hijyenik malzemeler kullanmak, suya ve neme dayanıklı ürünler seçmek hem işlevselliği arttıracak hem de dayanıklı, şık banyo dekorasyonuna sahip olmanızı sağlayacaktır.

Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Banyo dekorasyonu için duvar ve zemin tercihinde kaliteli malzemeler kullanılmalı, dekorasyon tarzına uyan ürünler seçilmelidir. Klasik banyo dekorasyonu için avangard ve country çizgilere sahip banyo dolapları seçebilir, duvar ve zemin için bu dolaplara uygun ürünler kullanabilirsiniz. Fonksiyonel kullanım imkanına sahip banyo dolaplarının sıvı temasına dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına özen göstermeli, güvenliği de ihmal etmemelisiniz. Bu nedenle özel frenli çekmece ve kapaklardan oluşan dolaplara öncelik verebilirsiniz.

Klasik banyo dolabı, banyo dekorasyonunun olmazsa olmazıdır. Özel ölçülü olarak üretilebilen bu dolaplar şık ve ihtişamlı görüntüsü kadar ergonomik yapısıyla da banyoda gerekli olan tüm eşyaları içerisine alacak, banyonun daha işlevsel kullanılmasını sağlayacaktır. Banyo alanını maksimum düzeyde kullanmanızı sağlayan bu dolaplarla lüks ve zarif banyolar tasarlayabileceksiniz.

Banyo aydınlatması da klasik banyo dekorasyonunun önemli bir parçasıdır. Bu nedenle renk ve aydınlatma tercihini doğru yapabilmek, klasik stille uyumlu  aydınlatma ürünlerine yönelmek gerekir. Banyonun genel görünümüne uyan aksesuar seçimi de bütünlük sağlayacak ve evin diğer alanlarında yarattığınız klasik görünümü banyoda da yaratmanıza olanak tanıyacaktır. Evin en mahrem bölgelerinden biri olan banyo dekorasyonu, evin genel stilini yansıtabilmek adına önemli bir yere sahip olduğundan özenle kurgulanmalıdır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.