King Klasik Berjer ile Stilinize Güç Katın

Oturma ihtiyacını karşılamaktan ziyade dekorasyonu ve koltuğu tamamlayıcı nitelikte olan berjer takımları, son zamanların ev trendleri arasındadır. King klasik berjer modeli konuklarınızı gösterişiyle etkileyecek tasarıma ve modası hiçbir zaman geçmeyecek çizgilere sahip olduğundan, dekorasyonunuzu tamamlayacak klasik berjer modelleri arasındadır. Bu senenin favori ürünlerinden olan berjerler, klasik stilinize güç katacak ve ev dekorasyonunuzu hayal ettiğiniz tasarıma yaklaştıracaktır.

King berjer takımı ahşap üzerine işlenen altın varakları ile dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilebiliyor olması yaşam alanlarınızdaki tüm boşlukları istediğiniz gibi değerlendirmenizi sağlayacaktır. Aslan motifli kol kısımları ile pek çok berjer tasarımından farklılığı ile ayrılan King, güçlü duruşuyla misafirlerinizi cezbedecektir.

Klasik Berjer Modellerinin Güçlü Kralı; King Berjer

Altın varaklı kol ve ayak kısımlarına bütün olarak bakıldığında bir aslan motifiyle karşılaşacağınız King klasik berjer ergonomik bir tasarıma sahip olması nedeniyle de kullanışlıdır. Özel dokuma kumaşı ve birinci sınıf süngeriyle konforuna düşkün olanları memnun edecek berjer, klasik aksesuarlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Mor dokuma kumaşının altın sarısıyla zengin uyumunu yakalayan King, evinizin en güzel köşesine yakışacaktır. Özellikle altın sarısı klasik aksesuarlar ile kullanıldığında evinizde yaratmak istediğiniz zarafeti sağlayan King klasik berjer, ahşap orta sehpa gibi mobilyalarla da kullanılabilir.

Evlerin mutfaklarında, balkonlarında, antrelerde ya da diğer oturma alanlarında da kullanılan klasik berjer modelleri özel oturma alanları tasarlamanız için idealdir. L koltuk tamamlayıcısı olarak da kullanılan klasik berjerler, dinlenme ve kitap okuma alanları yaratmak için de kullanılabilir. Keyifli vakit geçirebileceğiniz köşe alanları yaratmak için hem rahatlığı hem de şıklığı ile öne çıkan King klasik berjer modeli, gösterişli aksesuarlarınız için de alan yaratacak ve klasik stilinizi tamamlayacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.