İhtişamın Hayat Bulmuş Hali: Petra Klasik Yatak Odası Takımı

İhtişamın Hayat Bulmuş Hali: Petra Klasik Yatak Odası Takımı

Asortie Mobilya’nın lüks yatak odası takımları arasında nadide bir parça olarak yerini alan Petra Klasik Yatak Odası Takımı görenleri kendisine hayran bırakıyor! Adeta ihtişamın hayat bulmuş hali olan Petra Klasik Yatak Odası Takımı sarayların şıklığı ve konforunu evinize, elinizin altına getiriyor! Sizlere de bu ayrıcalıklı, lüksün keyfini sürmek düşüyor!

Bildiğiniz üzere yatak odaları yaşam alanlarımızın en mahrem ve nadide alanları. Dolayısıyla bu özel ve ayrıcalıklı hallerine uygun bir dekorasyonu sonuna kadar hak ediyorlar. Yapılması gereken tek şey bunun için biraz zaman harcamak! Üstelik artık bu harcanacak zaman da olabilecek en kısa hale gelmiş durumda. Çünkü Asortie Mobilya, Petra Klasik Yatak Odası Takımı ile deyim yerindeyse çığır açmış durumda! Size sadece gelip, görmek ve sahip olmak kalıyor. İşte her şey bu kadar basit!

Muhteşem Bir Yatak Odası Takımı!

Yatak odası çeşitleri arasında en çok klasik yatak odası modelleri tercih ediliyor. Klasik modeller, her zaman daha asil bulunduğundan, her devrin, her sezonun dekorasyon trendleri arasında kendilerine rahatlıkla yer buluyorlar. Ama değişim ve gelişim, hele ki içinde bulunduğumuz dünya göz önünde bulundurulduğunda kaçınılmaz oluyor. Bu karşı konulmaz değişimden elbette klasik yatak odası grupları da paylarına düşenleri alıyorlar. Zaten Asortie Mobilya da, bu değişim ve dönüşüm içerisinde üzerine düşeni yerine getirmek üzere, yıllardır kalite anlayışını bozmadan kendisini yenileyen tasarımlarla durmaksızın üretim yapmaya ve mobilya dünyasına yön vermeye devam ediyor! Bunun en önemli göstergelerinden bir tanesi de, klasik yatak odası çeşitleri arasındaki yerini bütün bir ihtişamıyla alan Petra Klasik Yatak Odası Takımı!

Kalite, konfor ve şıklığa olan düşkünlüğümüz hiçbir zaman değişmiyor. Bu noktadaki beklentilerimiz yalnızca her geçen gün katlanarak artıyor. Bunu hiçbir zaman unutmayan Asortie Mobilya şimdi bir yatak odası takımından bütün beklentilerinizi tek başına karşılayabilecek, muhteşem bir takımla daha karşınızda duruyor!

Petra Klasik Yatak Odası Takımı!

Usta ellerinince ince işlediği motiflerle, zarif ve gösterişli ahşap oymalarıyla, eşsiz bir görünüme sahip olan Petra Klasik Yatak Odası Takımı siz değerli kullanıcılarının beğenilerine sunulmuş durumda!

Lüks yatak odası takımları her zaman gözde olan görkemli modellere işaret ediyor. Ancak bu öylesine ihtişamlı bir model ki, yatak odanıza adım attığınız anda kendinizi Osmanlı Saraylarından birinde, bir sultanın dairesine girmişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Evlerinde saray konforunu yaşamayı dileyenlerin, istekleri bu klasik yatak odası takımı ile gerçeğe dönüşüyor. Ve size rüya gibi bir gerçekliği yaşamanın fırsatını veriyor.

Petra Klasik Yatak Odası Takımı İçin Tıklayın

Petra Klasik Yatak Odası Takımı yalnızca size özel olarak üretilebiliyor. Onun üzerinde taşıdığı ihtişama da ancak bu şekilde gerçekleşebilecek bir üretim şekli yakışırdı! Bu model ile Asortie size, resmen kendi saray odanızı dekore etmenizin anahtarını veriyor! Ayrıca bunu gerçekleştirebilmek için Asortie Mobilya’nın özel iç mimarlık hizmetlerinden tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz!

Tamamen doğal ve birinci sınıf ahşap malzemeden üretilen bu özel tasarım, farklı genişlikteki yatak odalarına uygun olarak, değişen ölçülerde üretilebiliyor. Elbette, zevkinize uygun farklı renk seçenekleri de aynı şekilde tamamen sizin seçiminize bırakılıyor.

Lüks yatak odası takımları arasında bir inci tanesi kadar eşsiz olan Petra Klasik Yatak Odası Takımı, lüks bir tuvalet aynası, iki şık komodin, oyma sanatının en zarif halleriyle bezenmiş ahşap karyoladan oluşuyor. İsteğinize göre de bu takıma, dolap ilave edilebiliyor. Dolabın yanı sıra, odanızdaki genel ihtişama katkıda bulunacak avize modelleri ve diğer tamamlayıcı aksesuarlar da, dilerseniz yatak odanıza dahil edilebiliyor.

Siz sadece kararınızı verin! Geri kalan her şey için Asortie Mobilya yanınızda!

El oyması yatak odalarının özelliklerini ve yaşam alanlaınızda kullanım önerilerini kaleme aldığımız makalemizi keşfetmek için tıklayın. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.