Helios Lüks Koltuk Takımı Salonunuzun Starı Olacak!

Helios Lüks koltuk takımı, soft tonlarda döşeme kumaşı ve oval kesimiyle klasik salonların starı olacak bir model. Görkemli bir tasarıma sahip olan Helios, kadife kumaşıyla sizi cezbedecek ve farkını ortaya koyacak. Klasik mobilyanın tüm özelliklerine sahip olan Helios Lüks, oyma motiflerin inceliğiyle de yaşam alanlarınıza zarafet katacak.

Altın varakları sayesinde iddialı aksesuarları salonunuzda kullanmaya imkan tanıyan Helios Lüks salon takımı, kırlent modelleriyle de sizi cezbedecek. Şıklığı hissedebileceğiniz model ferah ve aydınlık salonlar yaratabileceğiniz renkleri barındırdığından, koyu tonlarda klasik mobilya aksesuarlarıyla da uyumlu gözükecek.

Helios Lüks Koltuk Takımı ile Salonlarınızda Romantik Rüzgarlar Esecek!

İki lüks kanepe ve iki adet berjerden oluşan lüks salon takımı, kalabalık aileler ve geniş salonlar için idealdir. İstenilen ölçü ve renklerde üretilen Helios, özel yaşam alanları oluşturmanızı sağlar. Şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz model, romantik esintisi ile salonlarda hakimiyet kuracaktır. Klasik salon dekorasyonunun en iddialı parçalarına sahip olmak için tercih edebileceğiniz Helios lüks klasik koltuk takımı, ahşap orta sehpa ve yan sehpalar ile kullanılabilir.

Parlak kadife kumaşıyla göze çarpan lüks koltuk takımı, gösterişli ve parlak aksesuarları cesurca kullanmanıza olanak tanır. Altın varak detayları salona ağırlığını koyarken soft döşeme renkleri de yaşam alanlarınıza samimi ve zengin bir hava katacaktır. Helios lüks klasik koltuk takımı gösterişli avizeler ve saray halısı gibi iddialı parçalarla da uyum yakalayabilecek tarzda bir üründür.

Klasik ev dekorasyonunun en önemli ayağı olan salon tasarımı, lüks klasik mobilya ürünleri sayesinde hayal ettiğiniz gibi olacaktır. Helios lüks koltuk grupları gibi asil ve iddialı parçaları kullanırken klasik stilden ödün vermeden hareket edebilir, görenleri hayran bırakacak salonlar tasarlayabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.