Gala Klasik Yatak Odası Takımı ile Klasik Esintileri Yatak Odanızda Hissedin

Gala klasik yatak odası takımı gösterişli ve zarif yapısıyla yatak odanıza huzur ve zenginlik getirecek. Altın varaklı başlığı ve oymalı ayak kısımları ile yatak odanızın en şık parçası olan Gala yatak modeli, takım şifonyerleriyle de uyumlu duracak.

Gri ve mavi rengindeki yatak başlığı ile pastel tonları sevenlerin ilgisini çekecek olan model beyaz ahşabın büyüsünü sizlere sunuyor. El işçiliğinin kalitesini görebileceğiniz Gala klasik yatak odası takımı makyaj masası ve aynalarıyla da yatak odanızı daha işlevsel hale getiriyor. Klasik mobilyadan vazgeçemeyenlerin tutkulu olacağı bu model klasik dekorasyona ait diğer aksesuarlarla da kullanılabilecek.

Sadece size özel ayrıcalıklı mekanlardan biri olan yatak odanızı, ihtişam ve konforla dekore etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz Gala yatak odası takımı size görsel haz vermekle kalmıyor. Rahatlığınızı da düşünen model birinci sınıf kalite kullanılarak üretilen malzemeler nedeniyle dayanıklılığını yıllarca koruyor.

Layık olduğunuz dekorasyona kavuşmak için baktığınız klasik yatak odası modelleri arasından tercihiniz Gala yatak odası takımı ise, istediğiniz ölçülerde siparişinizi verebilir ve odayı hayal ettiğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Gala klasik yatak odası takımı açık renk halı ve perdelerle dekore edildiği zaman ferah ve aydınlık bir hava yaratacaktır. Gösterişli aksesuar kullanmaya izin veren kesimi ve rengiyle aradığınız klasik havayı Gala modeliyle yaratabileceksiniz.

Evinizin diğer alanlarında dekorasyonda tercihiniz klasik mobilya ise, evin bütünüyle uyumu yakalamak için yatak odası tercihinizi de klasik mobilyadan yana kullanabilirsiniz. Gala klasik yatak odası mobilyası ile seneler geçse bile her zaman şık ve dinamik kalacak odalar dekore edebilirsiniz. En özel anlarınızı geçireceğiniz bu alana yakışır mobilyalar tasarlayan Asortie, yeni modellerinden biri olan Gala klasik yatak odası takımı ile pek çok eve misafir olacak. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.