Evinize Işıltı Getiren Valentin Klasik Koltuk Takımı

Klasik mobilyalarla trend dokunuşları sentezlemek istiyorsanız Valentin klasik koltuk takımı gibi modelleri tercih edebilir ve modası hiçbir zaman geçmeyen çizgilere sahip ürünlere evinizde yer verebilirsiniz.

Parlak döşeme kumaşı nedeniyle lüks salon dekorasyonlarının öncelikli tercihi olan Valentin, soft renklere sahip olduğundan aydınlık alanlar yaratmanızı sağlayacaktır. Yumuşak hatlara sahip koltuklar iddialı renkleri barındıran aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebilir. Soft pembe ve soft mavi döşeme renkleriyle modern evlerin de tercihi olan Valentin klasik koltuk modeli vintage etkilerin yer aldığı büyük çiçek desenleriyle evinize romantik bir hava katacaktır.

Altın varaklı ayak ve baş kısımlarıyla asaleti salonunuza taşıyan Valentin, istenirse takım orta sehpasıyla da satın alınabilir. Dilediğiniz ebatlarda üretilen koltuk modelleri arasında klasik ruhunuzu en iyi yansıtan modeli seçebilir, evinizde konforu ve şıklığı yıllarca hissedebilirsiniz.

Klasik Dekorasyonlarla Evinizin Estetiğini Arttırın

Klasik salon dekorasyonları gösterişli olanı tercih etmek değil; doğru ışık, doğru renk ve doğru mobilya seçimiyle tarzınızı, salonunuza yansıtmaktır. Klasik dokunuşlarla oturma alanınızın estetiğini arttırmak istiyorsanız kıvrım ve desenlere öncelik vermeli, nostalji hissini iyi yansıtmaya özen göstermelisiniz.

Geometrik formların aksine çok daha yumuşak çizgilere sahip olan klasik koltuk modelleri evinizde daha romantik ve samimi alanlar yaratmanızı sağlayacaktır. Valentin klasik koltuk takımı da bu samimiyeti sağlayabileceğiniz modellerden biridir.

Zarafetin rengi olan siyah, altın sarısı, krem ve lila gibi tonlar da klasik koltuk gruplarında sıklıkla tercih edilen renklerdir. Ancak daha soft tonlarında oturma grupları alarak aksesuar tercihini iddialı renklerlerden yana kullanmak da mümkündür.

Klasik salon mobilyası konseptine uygun ışıltılı dokunuşlar, parlak yüzeyler ve iddialı aydınlatmalar da lüks dekorasyon stilinizi öne çıkaran detaylar olacaktır. İhtişamlı aksesuarları kullanmaktan çekinmeden oluşturduğunuz klasik salonlar, hem Doğu hem de Batı tarzlarından ilham aldığınız, zarafeti yansıtan alanlar olacağından konuklarınızda da hayranlık uyandıracaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.