Deko Lüks Klasik Koltuk Takımıyla Lüksü Hisset

Klasik koltuk grupları arasında bu sene öne çıkan modellerden biri olan Deko Lüks koltuk takımı, parlak döşeme kumaşı ve takım yastıklarıyla salonunuza adeta ışık saçıyor. Kahverengi ve krem tonlarında tasarlanan koltuğun konforlu yapısı da rahatına düşkün olanları memnun edecek.

Altın varaklı ayak kısımlarıyla klasik izleri görebileceğiniz koltukta tüm detaylı işlemeler işinin ehli ustalar tarafından titizlikle yapılmıştır. Bir üçlü ve bir ikili olarak satın alabileceğiniz koltuk grubunu dilerseniz tekli modülleriyle de kullanabilir, istediğiniz ebatlarda yaptırarak salonunuza tam uyum getirebilirsiniz.

Deko Lükslüğünü Aksesuarlarla Destekleyin

Trend dekorasyon fikirlerini evinizde uygulamak ve özgün bir stil yaratırken klasik dekorasyonların asil tavrını da korumak istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru aksesuar parçalarıyla desteklemeniz gerekecektir. Deko Lüks klasik koltuk takımı kapitone dikişlere sahip parlak döşeme kumaşı ve altın varaklı yapısıyla lüks aksesuarları kolaylıkla kullanmanıza olanak tanıyan bir modeldir.

Salon dekorasyonu stilinin temelini oluşturan koltuk takımını seçtikten sonra bütünlüğü tamamlayacak olan aksesuar seçimi de bu koltuğa göre yapılmalıdır. Halı ve perdeler dışında çerçeve, klasik ayna ve vazolar gibi küçük dokunuşlarla klasik salon dekorasyonu hayal ettiğinizin de ötesinde olabilir. İhtişamlı avizeler, altın varaklı orta sehpa ve TV ünitesi gibi parçalarla lüks oturma alanları yaratabilir, estetik zevki yüksek parçalarla gelen konuklarınızın da hayranlığını kazanabilirsiniz.

Deko lüks koltuk mobilyası ferah ve aydınlık evler yaratmak için de ideal bir seçim olacaktır. Açık renk perde ve halılarla odaya derinlik katacak olan Deko koltuk grubu, duvar süslemeleriyle de evinizin vazgeçilmezi olacak parçalardan biridir. Kusursuz işlemeleri ve dayanıklı yapısıyla herkesin hayran kalacağı salonlar tasarlayabileceğiniz Deko koltuk grubu, modası hiçbir zaman geçmeyen zamansız bir ihtişam sunar. Lüks evlerin ve elegant stilin tüm çizgilerine sahip olan mobilya takımı ile herkesi cezbeden salon dekorasyonları artık hayal olmayacak.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.