Büyüleneceğiniz Mavilik; Gala Klasik Koltuk Takımı

Gala klasik koltuk takımı mavinin en canlı tonunu kullandığı için salonunuza renk katacak ve tüm dikkatleri üzerine toplayacak modellerden biridir. Altın varaklı kol ve ayak kısımlarına sahip olan koltuk takımı ince işlemeleriyle göz doldurur. Birinci sınıf dokuma kumaşıyla kaplanan parlak mavi kumaş, üzerindeki zarif deseniyle dikkat çeker.

Gala klasik koltuk modeli oval hatları ve yumuşak kesimiyle ince zevkini yansıtmak isteyenlerin favori tercihlerinden biri olacaktır. Uyumlu yastıklarıyla konforunuzu da düşünen model iki tekli ve bir üçlü koltuk takımından oluşmaktadır.

Klasik koltuk takımı modelleri arasında sayabileceğimiz Gala, yemek odası takımı ve yatak odası takımı serileriyle de uyumu yakalamak isteyenlerin tercihidir. Evinize nazik dokunuşlar yapmak istiyor ve klasik ruhu her alanda yaşatmak istiyorsanız Gala serisi için Asortie Mobilya’yı seçebilirsiniz.

Aydınlık ve ferah salonlar yaratabileceğiniz Gala klasik oturma grubu, soft renklere sahip halı ve perdelerle göz çarpıcı tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olur. Klasik evlerin vazgeçilmezi olan altın varaklı işlemelerin büyük bir incelikle kullanıldığı bu koltuk takımında her bir detay kusursuz olarak tasarlanmıştır. El işçiliği ve dayanıklılığıyla sizi etkisi altına alacak olan Gala koltuk takımı açık renk duvar boyasıyla salonunuza estetik bir görünüm kazandıracak.

Geleneksel mobilyaların kusursuzluğunu kullanmak için aksesuar seçimine de önem vermeli ve renkleri doğru kullanmaya dikkat etmelisiniz. Gala klasik koltuk takımının mavi tonlarını öne çıkarmak için tercih edebileceğiniz krem ve beyaz tonlar evinize uyum getirebilir. Salon dekorasyonu oluştururken evin bütününü düşünmeyi ve diğer alanlarla da uyumlu bir konsept yaratmayı unutmamalısınız. Bunun için salon mobilyası tercihiniz Gala klasik koltuk takımı ise, yatak odası ve yemek odası için de Gala serisine göz atabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.