Bergamo Klasik Duvar Ünitesi ile Asaleti Salonunuzda Hissedin

Salon dekorasyonunda klasik anlayışı benimseyenlerin favori mobilya ürünlerinden biri olan klasik duvar üniteleri, modern evlerde de karşımıza çıkabilecek fonksiyonel parçalardan biridir. Göz alan ihtişamlı modellerden biri olan Bergamo klasik duvar ünitesi, lükslüğü ve zarafeti salonlarınıza taşırken, klasik anlayışınızı da yaşam alanlarınıza yansıtacaktır.

Doğal ahşaptan üretilen Bergamo, el işçiliğinin kalitesini görebileceğiniz ve farklı renk seçenekleri ile satın alabileceğiniz bir klasik tv ünitesi modelidir. Salon dekorasyonlarınıza hava katacak olan bu modelin iki farklı renk seçeneği vardır. Doğal ahşap rengi dışında açık renk dekorasyonu sevenler beyaz Bergamo duvar ünitesini tercih edebilir. Aydınlık ve ferah tasarımlarda kullanılan beyaz ahşabın asaletini tüm çizgilerinde ve işçiliğinde bulabileceğiniz Bergamo klasik duvar ünitesi, klasik aksesuarlarla rahatlıkla kullanılabilir.

Yaşam alanlarınıza zenginlik kazandıracak olan Bergamo klasik duvar ünitesi, istediğiniz ölçülerde üretilebileceği için tam istediğiniz alana göre şekillenecek, diğer klasik mobilyalarınıza daha fazla yer kazandıracaktır. Böylece hayalinizdeki dekorasyona kavuşurken klasik tavrınızdan da ödün vermeden ihtişamlı evler yaratabileceksiniz.

Bergamo klasik yemek odası takımıyla uyumlu olarak kullanabileceğiniz klasik duvar ünitesi, aynı grubun klasik koltuk takımıyla da kombin edebileceğiniz bir modeldir. Altın varaklı işlemeleriyle zenginliğe vurgu yapan model oval hatlarıyla da asaletin salonunuzdaki temsilcisi olacak. Klasik çerçeveler, aynalar, saat ve biblolar gibi aksesuarlarla kullanabileceğiniz Bergamo klasik duvar ünitesi, boş alanlarınızı en şık şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Dayanıklılığı sayesinde senelerce evinizin baş köşesinde kullanabileceğiniz duvar ünitesi, klasik dokunuşları nedeniyle modası hiçbir zaman geçmeyecek bir modeldir. Gösterişli avizeler ve perdeler ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz Bergamo klasik duvar ünitesi, salonunuzun havasına asaleti getirecek ve klasik stili çok daha kolay yansıtmanızı sağlayacak ürünlerden biridir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.