Asortie Ofis Mobilyaları

 

Ofis mobilyaları, iş yerine ve size değer katan ürünlerdir. Gününüzün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ofislerde, konforla birlikte şıklığı da aramak da en doğal hakkınız. Asortie, sizi en iyi temsil eden Lüks ofis mobilyaları tasarlıyor. 

 İşlerinizi yürüttüğünüz, misafirlerinizi ağırladığınız ofisleriniz aynı zamanda imajınızın oluşmasında da büyük etken olmaktadır. Çalışma alanınıza şıklığıyla imzasını atan tasarımı ve kullanıldığı malzemelerin kalitesi ile Asortie Mobilya, size ve işinize prestij katacak. Asortie, ofis mobilyalarında şıklığın yanı sıra estetik, ihtişam ve işlevselliği de ön planda tutuyor.

Klasik ofis mobilyaları ihtişam e zarafeti bir arada sunan ürünlerdir. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen Asortie, ev mobilyalarında gösterdiği hassasiyeti ofis mobilyalarında da göstermektedir. El işçiliğinin en güzel örneklerini, birinci sınıf kumaş ve deri kaplamalar ile ihtişamlı oymaları birleştirerek, zamansız ürünler tasarlıyor.

Ofis mobilyaları genellikle bir adet masa, sehpa, keson ve sandalyeden oluşur. Ancak isteğe göre bu ürünlerin sayısını arttırabilir ya da kütüphane gibi ofisinizi zengin gösterecek, ayrıca şıklık katacak ürünler de ekleyebilirsiniz. Hakiki deri ya da dokuma kumaş ile kaplanan koltuklar gösterişli olduğu kadar ergonomik yapıdadır. Müşteri fikirlerini ilk sırada tutan Asortie Mobilya, tüm tasarımlarında olduğu gibi ofis mobilyalarında da ürünlerini ofisinize uygun ölçülerde tasarlar. Ofis odası takımının yanına isteğe göre misafir koltukları ve makam koltuğu da ilave edilebilir. 

Asortie ofis dekorasyonunda, çalışma masaları, lüks makam odaları, dosya dolapları, misafir koltukları, bekleme koltukları, ofis mutfakları gibi ürünler de sunuyor. Klasik mobilya sanatının en güzel örneklerini Masko’da bulunan Asortie Mobilya’da bulabilirsiniz. Asortie, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve ihtişamlı görünümü ile insanları etkileyen ofis mobilyaları tasarlıyor. Hayalinizdeki tasarımı odanızda görmek için Asortie ile iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.