Asortie’nin Country Mutfak Mobilyalarıyla Ferahlığı Hissedin

Son dönemlerin en çok tercih edilen mutfak dekorasyon tarzlarından biri olan country mutfak modelleri, sıcak ve samimi ortamlar yaratmak isteyenlerin favorileri arasında yer alıyor. Özellikle geçmişi günümüzün modern çizgileriyle birleştirmek isteyenler, dekorasyon seçimlerini country modellerden yana kullanıyor.

Sade ancak şık country modellerde açık renkler öne çıkarken, bu sayede aydınlık ve ferah bir hava yaratabilecek, evinizde beyazın zarafetini daha fazla hissedebileceksiniz. Nostalji kokan mutfaklar için birinci sınıf malzeme kullanan Asortie, hayalindeki country mutfak tasarımına ulaşmak isteyenler için özel ölçülerde üretim yapabiliyor. Siz de ergonomik dizayna sahip ferah tasarımlar için Asortie’nin Ege ve Yıldız Country mutfak mobilyalarından birini tercih edebilir, gösterişli ancak zarif mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Asortie’nin Parlayan Country Modelleri; Ege ve Yıldız

 

Asortie country mutfak modellerinden biri olan Ege Country, doğal ahşaptan üretildiği için sade tasarımıyla klasik dekorasyonların favorisi oluyor. Beyaz lake cila ile renklendirilen ve aydınlık mutfaklar yaratabileceğiniz Ege Country, sağlamlığıyla da gözünüzü dolduracak.

Birinci sınıf granit ya da mermer kullanılarak üretilen mutfak tezgahları suya dayanıklı olduğu için senelerce sorunsuz kullanılabilecek. El işçiliğiyle üretilen bu modelde kullanılan eskitme beyaz ahşap, mutfağınızda farklı renkleri rahatlıkla kombinlemenize imkan verecek. Beyaz ahşap mobilyaların yanına dilerseniz çiçek desenli country mutfak tekstil ürünleri alabilir ya da daha modern tasarımlarla country tarzı birleştirebilirsiniz.

Klasik mutfak mobilyaları ile country tarzı buluşturan Asortie Yıldız Country mutfak mobilyası da hem suya hem de buhara dayanıklı malzemeden üretildiği için, mutfağınızda senelerce güvenle kullanabileceğiniz mobilyalar arasında yer alıyor. Klasik dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen Yıldız country mutfak, orta bölümde bir bar ünitesi ya da kahvaltı masası olarak kullanılabilecek bir masaya da sahip. Sadece şıklığıyla değil, işlevselliğiyle de öne çıkan mutfak mobilyalarını uzun yıllar kullanabilir, country modeller sayesinde senelerce modası geçmeyecek tasarımları mutfağınızla buluşturabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.