Art Deco ile Evlerinizi Monotonluktan Kurtarın!

Art Deco ile Evlerinizi Monotonluktan Kurtarın!

1920’li yılların iddialı ve ışıltılı stili art deco, 21.yüzyıl evlerini de süslüyor. Klasik Amerikan mimarisinde önemli bir yeri olan art deco, modern evlere uyarlayabileceğiniz çizgileri ile geçmişin izlerini modernize etmenize olanak tanıyor.

Klasik ev dekorasyonunu monotonluktan kurtaracak olan art deco mobilyalar ve aksesuarlar, modern tarzda döşenen evlerde de uyum yakalıyor. Art deco mobilyalar ile hem klasik stile sahip olabiliyor, hem de modern parçaları dekorasyonda kullanabiliyorsunuz. Asalet ve şıklığı buluşturan art deco, görkemli tarza sahip evlerin kahramanı oluyor.

Art Deco Dekorasyonun Olmazsa Olmazları Neler?

Işık yansımalarından ve geometrik çizgilerden ilham alan art deco dekorasyon, gösterişli ve cesur salonlar tasarlamanıza öncülük ediyor. Mermer ve ahşabın yoğun olarak kullanıldığı art deco dekorasyonlarda kübik, oval, dikey çizgiler de yoğun olarak karşınıza çıkıyor. Parlak ve keskin hatlarıyla iddialı tasarımlar yapabileceğiniz art deco, güvenli evlerin duruşuna güç katıyor.

Otoriter duruşa sahip keskin çizgileriyle kendisini belli eden art deco ürünler, özellikle zemin ve duvar kaplamalarıyla ev dekorasyonlarını süslüyor. Saten ve deri gibi çarpıcı kumaşların kullanıldığı artdeko mobilyalar, tamamlayıcı aksesuarlar ile birleştiğinde cezbedici bir dekorasyon ortaya çıkıyor. Art deco dekorasyonda mobilyalar kadar aksesuarlar da büyük önem taşıdığı için ışıl ışıl avizeler, büyük tablolar, gösterişli aynalar da stili tamamlamanıza yardım ediyor.

Modern yapıdaki evinize vintage dokunuşlar yapmak istiyorsanız karşı koyulmaz gücüyle sizi etkisi altına alacak olan art deco, cesur çizgileriyle misafirlerinizi de büyüleyecek. Popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyecek olan ve seneler geçse bile iddiasından ödün vermeyen artdeko evlerinizin mimarı olacak. Sadece görüntüsüyle değil, dayanıklılığıyla da işlevsel olan art deco mobilyalar cömert evlerinizin baş tacı olarak yerini alacak.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.