Art Deco Duvar Ünitesi Seçim Önerileri

Art Deco Duvar Ünitesi Seçim Önerileri

Art deco televizyon üniteleri, art deco tarzın diğer tüm ürünleri gibi göz kamaştıran dinamik tasarımlardan oluşuyor. Avrupa’nın dünyaya tanıtıp, dekorasyon camiasına kazandırdığı en önemli değerlerden biri olan art deco dekorasyon biçimi, bugün uluslararası üne kavuşmuş durumda!

Ergonomik tasarımların geometrik modellerle buluştuğu ve el işçiliğinin ince dokunuşlarıyla kendi klasiğini yaratan art deco mobilyalar klasik ve modern anlayışın birbirine yakın durduğu özel bir noktada yer alıyorlar.  Bu özel konumları gereği de klasikten moderne her ev dizaynına tepeden tırnağa uyum sağlıyorlar.

Art deco mobilyaların yaşam alanlarına yeni bir soluk getirdiğini herkes kabul ediyor. Bu yeni soluğun taşıyıcıları mobilyalar; Art deco yatak odaları, art deco oturma grupları derken en çok ilgiyi görenler arasında art deco televizyon üniteleri de kendini gösteriyor. Dolayısıyla art deco duvar ünitesi seçimi sürecine dair merak edilen detaylar öğrenilmek isteniyor.

Art Deco Duvar Ünitesi Seçimi

Her şeyden önce yapacağınız art deco duvar ünitesi seçimi ile evinize son derece karakteristik bir tarzın ürününü taşıyacağınızı unutmayın. Art deco stil oldukça baskındır! Etrafındaki mobilya ve aksesuarların her zaman önüne geçer! Bu sebeple, bütün bir dekorasyon süreci tamamlandığında hayal kırıklığına uğramamak için art deco stil mobilyalarla yan yana duracak olan mobilya ve aksesuarları da iyi belirlemelisiniz.

Geometrik yapısıyla, simetrik görünüm kazanan ve bu görünümünü evin düzenine yansıtan art deco televizyon üniteleri seçerken, salon ya da oturma odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Büyük mü yoksa mini duvar ünitesi olarak tabir edilen bir model mi alacaksınız, öncelikle buna karar vermelisiniz. Modelin simetrik yapısının estetik katkılarından faydalanmak üzere, modeli yerleştireceğini mekanla arasındaki fiziksel uyuma dikkat etmek durumundasınız!

Renk seçiminizde zıt renklerin birbirini çektiğini ve yakın tonların ise ittiği temel ilkesini hatırlayarak hareket edebilirsiniz. Bunun yanında, açık renkli duvarların olduğu bir mekana koyu tonların hakim olduğu bir art deco duvar ünitesi yerleştirirseniz, mekanın derinlik kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

Art deco televizyon üniteleri köşeli hatların yanı sıra oval formlarla da üretilebiliyor. Kimi zaman hem köşeli hem de yuvarlak hatların öne çıktığı karma modeller de oluşturulabiliyor. Siz, tercihinizi yaparken yalnızca modelin kendi içinde yakaladığı ahenge değil, aynı zamanda yerleştireceğiniz bölümdeki diğer eşyalarla arasındaki uyumu da değerlendirmelisiniz.

Art deco duvar ünitesi seçimi sonunda, açık rafların çoğunlukta olduğu bir model tercih etmeniz, aksesuarlarınızı rahatça sergileyebilmenizi sağlar. Böylece pek çok aksesuarla birlikte, televizyon ünitenizin yer aldığı mekana canlılık kazandırabilirsiniz

Güneş Art Deco Duvar Ünitesi

Art deco duvar ünitesi seçimi sürecinden bahsederken, art deco televizyon üniteleri arasında seçkin bir yeri olan Güneş Art Deco Duvar Ünitesi’nden söz etmemek olmazdı. Art deco stil simetrik yapısı, el işçiliğinin zarif dokunuşlarıyla birlikte zaten oldukça çarpıcı! Buna bir de Asortie Mobilya tecrübesi eklendiğinde ortaya harikulade bir ürün çıkıyor!

Güneş Art Deco Duvar Ünitesi mat antresit füme rengi ile farklı bir görünüme sahip. Yaşam alanlarındaki şıklığı ve lüksü, böylesine göz alıcı bir farklılıkla taçlandırmak isteyenler Güneş ArtDeco Duvar Ünitesi’ni tercih ediyorlar. Ahşap oyma motifleri ve köşeli hatlarıyla tüm bakışların dikkatini üzerinde toplayan bu model,evinizin dekorasyon stiline sarsıcı bir güzellik katıyor!

Güneş Art Deco Duvar Ünitesi’nin hemen her boyuttaki televizyona uyum sağlamak üzere tasarlandığını, istenilen ölçülerde üretilebildiğini ve dört kapaklı rafları sayesinde size kullanışlı muhafaza bölümleri kazandıracağını da unutmayın!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.