Art Deco Banyo Dekorasyonu ile Alışmışın Dışına Çıkın

Art Deco Banyo Dekorasyonu ile Alışmışın Dışına Çıkın

Banyo dekorasyonu ile herkesten farklı olmak ve alışılan dekorasyonları bir kenara bırakıp farklılık yaratmak istiyorsanız Art Deco banyo tasarımlarını tercih etmelisiniz. Art Deco banyo tasarımlarını Fransız kökenlidir ve modern tasarım sınıfına aittir. Art Deco banyo tasarım ürünleri %100 kalite ile üretilmiştir. Art Deco banyo tasarım modellerinin en belirgin özellikleri arasında geometrik şekiller, net çizgiler ve düz hatlar yer almakta. Özellikle Art Deco banyo dolapları üzerinde üçgen, dörtgen ya da daha farklı geometrik şekilleri görmek mümkün. Kullanılan geometrik şekiller banyoya çok farklı bir hava veriyor. Altın ya da gümüş renklerde bezenmiş düz çizgiler de Art Deco banyo tasarımında olmazsa olmazdır.

Renkleri oldukça belirgin olan Art Deco banyo tasarımlarını banyonuzda kullandığınızda ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı fark edersiniz. Banyo, bir evde en çok kullanılan odalardan bir tanesidir ve ne kadar şık, göz alıcı olursa o kadar sevilir. Art Deco banyo tasarımları ile banyonuza hayranlık duyabilirsiniz.

Art Deco Banyo Dekorasyonu ile Banyonuzu Bütünleyin

Art Deco banyo mobilyaları ile banyonuzla bir bütün oluşturun. Banyo dolapları ile dikkat çeken Art Deco banyo tasarımları banyonuza olağanüstü bir görünüm katıyor. Boydan boya aynalı ve kapaklı dolapları, kâse şeklinde olan lavaboları, ünite modelinde lavabo altı dolapları, ayaklı küveti ve altın renklerde kaplaması olan duş kabinleri, duş başlıkları ile banyonuza saray havası katabilirsiniz.

Banyonuzu Art Deco banyo dekorasyonu ile tasarlamak istiyorsanız öncelikle banyonuzda kullanacağınız mermerlere karar vermelisiniz. Duvar kaplamalarında mermer kaplama kullanabilirsiniz ancak kullanacağınız mermerin rengini iyi belirlemeniz banyonuzun dekorasyonu için oldukça önemlidir. Kullanacağınız mobilya ya uyumlu mermer rengi belirlemeniz saha doğru olacaktır.

Pirinç Kaplama ile Banyonuza Gösteriş Katın

Art Deko banyo dolapları ve malzemeleri pirinç kaplamadan üretilir ve banyo tasarımına farklılık katan da pirinç kaplamalardır. Özellikle duvarlarda kullanılan pirinç kaplamalar ile duvarınıza inci dizilmiş gibi bir görüntü oluşur. Pirinç kaplama ile döşenmiş banyo duvarlarını Art Deco mobilyasının bir parçası olan büyük aynalar ile süsleyebilir ve banyonuzu daha büyük gösterebilirsiniz.

Boydan boya aynalar ve yuvarlak aynalar Art Deco mobilyasının en gözde aynalarıdır. Bir banyoda ne kadar büyük ayna kullanılırsa o kadar ferah bir görünüm elde edilir. Sizler de banyonuzu Art Deco ile dekor ederek banyonuza ferahlık katabilirsiniz.

Art Deco ile Şaşırtın

Art Deco banyo tasarımı ile sevdiklerinizi şaşırtmaya ne dersiniz? İnsanlar banyonuzu kullandığında size hayranlıkla bakmasını istiyorsanız kesinlikle Art Deco banyo tasarım ürünlerini kullanmalısınız.  Art Deco banyo tasarımı ile banyonuza hem nostaljik hem de modern bir görüntü katabilirsiniz. Art Deco banyo tasarımını loş ışıklar ile daha çekici hâle getirebilirsiniz.

Mermer zemin, mermer tavan, mermer duvar ve altın varaklı süslemeler bir araya geldiğinde banyonuza bambaşka bir hava katın. Özellikle siyah renklerde donatılmış banyo dolapları ile açık renk mermer döşemeler bir araya geldiğinde çok daha dikkat çekici ve huzur veren bir banyo tasarımı ortaya çıkıyor.

Kaliteden Vazgeçemeyenlere Art Deco

Hem şık olsun hem kaliteli olsun diyorsanız Art Deco banyo tasarımlarını kesinlikle tercih etmelisiniz. Art Deco banyo tasarımı kaliteli malzemeler ile üretilmiş olup şık tasarımları banyolara taşıyor.  Sade ve modern tasarımları ile kendine hayran bırakan Art Deco banyo dekorasyon ürünleri kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Alışılmışın ötesine geçmek istiyorsanız banyonuza Art Deco banyo tasarımını taşıyarak farkındalık yaratabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.