Klasik bebek odası takımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

AFACAN BEBEK ODASI TAKIMI

Bebeğinizin büyüme sürecini göz önüne alarak, uzun süre kullanımı destekleyen özel ölçüler baz alınarak üretilen lüks bebek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile imal ediliyor. Üretiminde kesinlikle çevreye zararlı ve kanserojen madde içermeyen klasik bebek odası takımı bebeğiniz kadar hassas ölçü ve ergonomik formlar dikkate alınarak tasarlandı. Karyola modeli üzerindeki iki çekmeceli komodin, ilerleyen dönemde çıkarılarak daha uzun bir karyola şekilde kullanılabilir.

Klasik bebek odası takımının genel tasarım çizgileri sabit kalmakla birlikte özel renk ve ölçü seçenekleri ile kullanıcılara ve tercih edileceği mekâna özel olarak üretilebiliyor. Böylece ebeveynlerin istediği bir bebek odası takımı yalnızca onlara ve zevklerine göre özelleştirilebiliyor.

Lüks bebek odası takımı klasik bebek karyolası, dolaplı çekmecesi ve düzenli bir raf düzenine sahip gardıroptan ulaşıyor. Takıma ilave olarak aksesuar modelleri, halı ve klasik bebek odası perde modelleri de dahil edilebiliyor.  Ahşap bebek odası takımı fiyatı ve takımın özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik bebek odası modeli
Atılgan Genç Odası Takımı
Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp