Klasik bebek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASORTİK KLASİK BEBEK ODASI TAKIMI

Lüks bebek odası takımı kullanışlı ve güvenilir tasarımı ile beğenilirken odanıza ihtişam katacak şık tasarımı ile de tüm gözleri üzerine çekiyor. Şık yaşam alanlarınızdaki bu ihtişamı sürdürmesi amaçlanarak tasarlanan Asortik klasik bebek odası takımı rahat kullanımı ve şık tasarımı ile kullanıcısını memnun ediyor.

Klasik mobilya tasarımının tüm özelliklerini taşıyan ahşap bebek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Tasarımındaki şıklığı zarif el işçiliği oyma motiflerinden alan klasik bebek odası takımı bebeğinizin sağlıklı büyümesi için ergonomik ölçüler ve formlar dikkate alınarak tasarlandı. Doğru yatış pozisyonunu desteklerken, bebeğinizin hareketlenme çağında karyoladan atlama ve düşme gibi kazaları önlemesi amaçlandı.

Bebek odası takımı, klasik bebek karyolası, şık gardırop ve etejerden oluşuyor. Takıma ekstra olarak lüks berjer modelleri de dahil edilebilirken, kullanıcıların taleplerine bağlı olarak aksesuar ve avize modelleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Lüks bebek odası takımı kullanılacağı alana tam uyum sağlaması adına özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kişiye özel olarak üretilebiliyor. Klasik bebek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. En hızlı bir şekilde tarafınıza dönüş gerçekleştirecek olan satış danışmanlarımız taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik bebek odası modeli
Atılgan Genç Odası Takımı
Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp