Bebek odası modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BELISSA KLASİK ÇOCUK ODASI TAKIMI

Lüks klasik çocuk odası takımı ile yuvaya yeni katılacak olan aile üyeniz için şık ve kullanışlı bir oda dekore edebilirsiniz. Gözünüzden sakınacağınız yavrunuzu konforlu ve güvenlikli bir çocuk odasında büyütmek için en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Belissa klasik çocuk takımı doğal ahşaptan tamamen el işçiliği ile sağlam ve güvenlikli bir formda üretilmektedir. Klasik beşiği tamamen güvenilir, sağlam ve konforlu bir kullanım imkânı sunarken gardırop ve etejer tamamen rahat kullanımlı sağlaması için tasarlandı.

Klasik çocuk odası takımı içerisinde, ahşap karyola, klasik bebek odası gardırobu ve etejeri bulunuyor. Takıma ilave olarak klasik aksesuar modelleri, lüks halı modelleri ve berjer dahil edebilirsiniz. Odanızın ölçülerine bağlı olarak yalnızca size özel ölçülerde üretilebilen klasik bebek odası takımı kullanılacak alana tam uyum sağlıyor.

Huzur dolu bir odada çocuğunuzu büyütmeniz için tüm etmenlerin düşünüldüğü bu lüks bebek odası takımının fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Deneyimli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp