Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı

Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen İhtişam klasik bebek odası takımı, zarif çizgileriyle bebeğinizin odasına şıklığıyla özel bir atmosfer kazandırıyor. Karyola, dolap ve çamaşırlıktan oluşan bebek odası modeline, isteğe göre çalışma masası, kütüphane ve daha büyük karyola konularak genç odası takımı haline de getirilebiliyor.

Özellikle bebeklerin sağlığını tehdit eden kimyasalların kesinlikle kullanılmadığı bebe ve genç odası takımı uzun yıllar kullanabileceğiniz fonksiyonel özelliklere sahip. Dolabın kapaklarında ve çekmecelerde çarpmalara karşı birinci sınıf frenli menteşe ve raylar tercih edilerek küçük yavrunuzun olası kazalara karşı korumalı bir ortamda vakit geçirmesi sağlanıyor. Antik krem lake üzerine eskitme varaklar ile renklendirilen bebek ve genç odası takımı sizlerin istek ve arzusuna göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilerek, hayalinizdeki çocuk odasına kavuşma şansını size sunuyor.

Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Klasik bebek odası takımları
Afacan Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp