Bebek odası takımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PLANET ÇOCUK ODASI TAKIMI

Tasarımındaki zarif çizgileri ile şık yaşam alanları, bol çekmeceli tarzı ile kullanışlı yapı sunması sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanan klasik çocuk odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Planet çocuk odası takımının geniş gardırobu, dolaplı çekmecesi ve çekmeceli beşiği ile bebeğinizin tüm eşyalarını kolayca sığdırabileceksiniz.

Klasik bebek odası takımı güvenilir ölçü ve formlar dikkate alınarak üretildi. Doğaya zararlı ve kanserojen madde içermeyen çocuk odası tamamen el işçiliği ile doğal ahşaptan üretildi. Modelin ölçü ve renkleri ise kullanıcıların beğenisi ve kullanacağı alana uygun olarak kişiselleştirilebiliyor.

Bebek odası takımı beşik, gardırop ve dolaplı çekmeden oluşuyor. Takıma opsiyonel olarak klasik bebek odası aksesuarları, oyuncaklar, halı ve perde gibi ev tekstili ürünleri de dahil edilebiliyor.

Klasik bebek odası takımı fiyatı ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattından yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek ve sorularınızı memnuniyet duymaktadır.

İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp