Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

APOLLO ÇOCUK ODASI TAKIMI

Apollo çocuk odası takımı sade ve beğenilen tasarımı ile kullanıldığı alanda hoş bir konsept oluşturmanızı sağlayacak. Çatı şeklindeki tasarım formu ile bebek odası mobilyaları bir oyuncağı andırıyor. Yumuşak hatları ve dinlendirici renk tonları ile bebeğiniz ile birlikte odada daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Lüks bebek odası takımı ahşap beşik, modüler gardırobu ve çekmeceli dolabı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gardırobun boyutunu arttırmak adına iki yanına dikey şekilde tasarım bütünlüğünü bozmadan modüler dolaplar dahil edilebiliyor. Böylece geniş bir iç hacim sunan çocuk odası gardıroba bebeğinizin tüm eşyalarını rahatlıkla sığdırabileceksiniz.

Doğal ahşaptan tamamen el işçiliği ile üretilen bebek odası takımının üretiminde kullanılan malzemeler doğaya zararlı ve kanserojen madde içermemektedir. Güvenebileceğiniz bir mobilya olan klasik çocuk odası takımlarında ailenizin yeni üyesinin büyümesini gönül rahatlığıyla seyredebilirsiniz.

Klasik bebek odası takımı yaşam alanlarına özel olarak ölçü ve renk seçenekleri ile kişiye özel olarak üretilebiliyor. Böylece tüm yaşam alanlarına uyum sağlayan çocuk odası takımı şık bir oda oluşturmanızın yanında ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Lüks bebek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız en kısa sürede sizleri bilgilendireceklerdir.

Klasik bebek odası modeli
Atılgan Genç Odası Takımı
Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp