Çocuk odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SİNERJİ ÇOCUK ODASI TAKIMI

Sinerji klasik çocuk odası takımı keskin çizgileri ile simetrik bir tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Klasik bebek beşiği bünyesinde barındırdığı çekmeceler ile hızlı ulaşmak istediğiniz, bebek bezi, ıslak mendil, tulum gibi bebeğinizin ihtiyaçlarına kolayca erişmenizi sağlıyor.

Klasik bebek odası takımının içerisindeki gardırobu, çekmeceli dolabı ve çekmeceli beşiği ile kullanışlı bir yapı sunduğu için en çok tercih edilen bebek odası mobilyalarının başında gelmektedir. Tercih ettiğiniz takdirde yaşam alanlarınıza özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen lüks çocuk odası takımı tüm yaşam alanlarına tam uyum sağlıyor. Karyola altında bulunan yavru yatak ile aynı odayı iki kardeş rahatlıkla paylaşabiliyor. Yavrulu yatak kolay kullanım sağlaması amacıyla tekerlekli şekilde tasarlandı. Kullanıcılar yavrulu yatağı isteğe gör, fazla eşyalarını saklamak için baza olarak da kullanabilirler.

Lüks bebek odası takımının odadaki tasarımını güçlendirmek ve daha tatlı bir ambiyans oluşturmak için bebek odası aksesuar modelleri, oyuncaklar ve şık aydınlatma ürünlerini de takıma dahil edebilirsiniz.

Ahşap bebek odası takımı fiyatı ve takım hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecek olan tecrübeli satış danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Klasik bebek odası takımları
Afacan Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp