Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BONİ BEBEK ODASI TAKIMI

Pastel renk tonları ve sade tasarımı ile dikkat çeken Boni lüks bebek odası takımında her detay düşünüldü. Klasik lüks karyolası, geniş ölçüleri ile kullanıcısını memnun edecek gardırobu ve çekmeceli dolabı ile bebek odasında ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçları kullanıcısına sunuyor.

Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen lüks bebek odası takımı, bebek beşiği, dolaplı çekmecesi ve lüks gardırobu ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bebek odası takımına odaya renk katması açısından lüks aksesuarlar, halı ve perde gibi ev tekstil ürünleri de kullanıcıların taleplerine göre opsiyonel olarak dahil edilebiliyor.

Klasik bebek odası takımı kullanılacağı odaya tam uyum sağlaması adına özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Böylece her odaya uyum sağlayabilen takım tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Klasik bebek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi yazılı olarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ya da Ürün bilgi formunu doldurarak deneyimli danışmanlarımızın tarafınıza hızlı bir şekilde dönüş sağlamasını talep edebilirsiniz.

Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp