Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PELİKAN BEBEK ODASI TAKIMI

Ergonomik formların dikkate alınarak tasarlandığı Pelikan klasik bebek odası takımı kullanışlı yapısıyla ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Klasik beşiğin korumalık tasarımı sayesinde bebeğinizi beşiğe yerleştirirken ya da beşikten alırken hiç zorlanmayacaksınız.

Beyaz rengi ile ferah bir bebek odası tasarımı dizayn etmenizi sağlayan Pelikan bebek odası takımının gardırop ve çekmeceli dolabındaki koyu renkli kulplar mobilyanın tasarımında bir kontrast oluşturuyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek geniş bir raf dizilimine sahip gardırobu ve rahat bir kullanım sunan dolaplı çekmecesi ebeveynler tarafından beğeniliyor.

Klasik bebek odası takımı tamamen ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Takımın tüm odalara uyum sağlayabilmesi ve adapte olması için özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcılara özel olarak üretilebiliyor. Böylece kullanıcılar yalnızca kendilerine özel bir bebek odası takımına sahip olmuş oluyorlar.

Lüks bebek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Talepleriniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak için tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp