Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ATILGAN GENÇ ODASI TAKIMI

Yeni sezon genç odası koleksiyonu için üretilen Atılgan klasik genç odası takımı tasarımı ve kullanışlı yapısıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Atılgan genç odası takımı klasik yaşam alanlarında oluşturduğunuz şık konsepti destekleyecek.

Beşik, gardırop ve ve çekmeceli dolaptan oluşan takım istenildiğinde özelleştirilebiliyor. Bebeğiniz büyüdüğünde ve artık beşiğine sığmadığında sadece karyolasını değiştirerek uzun yıllar kullanabileceksiniz. Karyola başında bulunan çekmece isteğe göre sökülerek çocukların büyüdüğü dönemlerde genç odası takımı olarak da kullanılabiliyor.

Genç odası takımının gardırop ve çekmeceli dolabındaki cam ve perde detayı takıma bir hareket katıyor. Özellikle kulplarındaki hayvan figürleri ile tatlı bir konsept oluşturmanızı destekleyecek genç odası takımı en beğenilen genç odası takımları arasında yer alıyor.

Lüks genç odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden tarafımıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlayacaktır.

İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp