Country genç odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SOLEY GENÇ ODASI TAKIMI

Beyaz tonların hakim olduğu sade tasarımı ile ferah bir yaşam alanı oluşturmanızı destekleyen klasik genç odası takımı, kullanışlı yapısıyla da gençleri memnun ediyor. Özelleştirilebilen tarzı nedeniyle gençlerin tercih etmek isteyeceği renk ve motif gibi detayların dahil edilebildiği bu takım, çalışma masası, gardırop ve ahşap karyoladan oluşuyor. Başlığı kullanıcısının isteğine göre farklı renklerde üretilebilen klasik karyolası ergonomik formlar dikkate alınarak imal edildi.

Üretimi tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile gerçekleştirilen genç odası mobilyalarında kanserojen ve çevreye zararlı hiçbir madde bulunmuyor. Odanın genişliğine bağlı olarak, aksesuar modelleri, puf ve boy aynası gibi dekorasyonu destekleyecek mobilyalar da opsiyonel olarak takıma dahil ediliyor.

Lüks genç odası takımı yaşam alanlarına uyum sağlaması adına tamamen özel ölçü ve renk seçenekleri ile kullanıcılarına özel olarak kişiselleştirilerek üretilebiliyor.

Klasik genç odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Kişisel müşteri danışmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek merak ettiklerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.  

İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Klasik çocuk odası modelleri
Apollo Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Bebek odası modelleri
Belissa Klasik Çocuk Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp