Klasik genç odası istanbul
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

YAMMİ GENÇ ODASI TAKIMI

Yammi genç odası takımı, pembe rengi, çiçek motifli şık gardırobu ve beğenileri kazanacak etkileyici tasarımıyla şık bir genç odası takımı satın almak isteyen kullanıcıların tercihlerine sunuluyor. Kız genç odası takımının ana teması pembe renk tonu ve çiçek motiflerinden oluşuyor. Çalışma masası, gardırop, sandalye ve çekmeceli dolaptan oluşan genç odası takımına kullanıcıların isteğine bağlı olarak dresuar, berjer ya da aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor.

Klasik kız genç odası takımı tasarımı ile ön plana çıkarken konforlu yapısıyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Yumuşak süngerlerden ve özel kumaştan döşenen çalışma masası sandalyesi, tüm elbise tarzlarına uygun gardırop iç düzeni, takımın genel tasarımını destekleyen çekmeceli dolabı ve ölçüleri ile konforlu bir uyku çekeceğiniz karyolası sayesinde en konforlu kullanımı sunmayı amaçlıyor.

Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen genç odası takımı çevreye zararlı ve kanserojen madde içermemektedir. Kullanılacağı yaşam alanına tam uyum sağlaması adına özel ölçü seçenekleri ile üretilebilen takım kullanıcılara özel olarak imal edilmektedir.

Klasik genç odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş yapmaktan memnuniyet duyacaktır.

Klasik bebek odası modeli
Atılgan Genç Odası Takımı
Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Klasik bebek odası
Asortik Klasik Bebek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp