Klasik genç odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PATALI GENÇ ODASI TAKIMI

Patalı genç odası takımında gençlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm detaylar düşünüldü. Lüks genç odası takımı, ergonomik ölçü formları dikkate alınarak imal edilen lüks karyola, kütüphaneli klasik çalışma masası, geniş ahşap gardırop ve dolaplı çekmeceden oluşuyor. Tamamen el işçiliği ile doğal ahşaptan üretilen klasik genç odası takımına, gençlerin isteklerine bağlı olarak aksesuar, avize ve lüks perde modelleri de dahil edilebiliyor.

Genç odası takımı farklı renk ve ölçülerde yaşam mekanlarına adapte olması adına kullanıcılara özel olarak üretilebiliyor. Böylece yalnızca yaşam alanı ve kullanıcıya özel olarak üretilen genç odası takımı kullanıcısına ve mekâna tam uyum sağlıyor.

Beyaz rengi ve soft tasarımı ile ferah yaşam alanlarına sahip olmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği genç odası mobilyaları en çok tercih edilen genç odası takımlarının başında geliyor.

Ahşap genç odası takımının fiyatı ve özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp hattımız üzerinden soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Alanında tecrübeli ve sıcakkanlı müşteri danışmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz detayları ve ilettiğiniz soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. 

Klasik bebek odası modeli
Atılgan Genç Odası Takımı
Klasik bebek odası modeli
Pelikan Bebek Odası Takımı
İstanbul klasik bebek odası takımı
Boni Bebek Odası Takımı
Çocuk odası takımı
Sinerji Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
Planet Çocuk Odası Takımı
Bebek odası takımları
İhtişam Klasik Bebek Odasi Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp