şapkalı abajur avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sekiz Şapkalı Abajur Avize

Şapkalı tasarımı, kalın şamdan tasarımı, altın sarısı rengi ve özenle tasarlanmış gövdesi ile mükemmel bir bütünü oluşturan klasik avize modeli kullanıldığı alanda ilgi odağı olacak. Görünüm olarak altın kaplama metaller ile çevrili abajur şapkaları ile zenginleştirilen klasik avize modeli, gövdesinde bulunan oval motif ile de oldukça dikkat çekiyor.

Daha çok salon, oturma odaları ve yatak odalarında kullanılan avizeye daha fazla şapka ilave edilebilir. Kullanıcının isteğine göre çift katlı da yapılabilen abajur görünümlü avize tasarımı, özellikle yatak odalarında komodinler üzerindeki abajurla ile kombine edildiğinde muhteşem bir görüntü kombinasyon sağlıyor. Avize, parlak ve mat metal gövdelere uygulanabiliyor. İstenildiğinde şapka renkleri de değiştirilebilir. Özellikle Asortie müşterileri için üretilen avizenin, şapka renkleri mekânda bulunan mobilya renkleri ile uyumlu hale getiriliyor.

Tasarım avize modelini keşfetmek ve hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz.

Klasik koltuk modeli
Miranda Köşe Koltuk Takımı
şık klasik koltuk
Chester Koltuk Takımı
klasik avize modelleri
Onbeş Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp