sarmalı mumlu klasik avizeler
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sarmalı Mumlu Klasik Avize

Göz alıcı yapısı ve tasarımı ile klasik ve lüks yaşam alanlarında tercih edilen heybetli tasarıma sahip olan lüks avize modeli kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Ortama kattığı ışıltı ile gözleri kamaştırırken heybetli tasarımı ile de görenlerin beğenisini kazanıyor. Şövalye topuzu motifine bağlanmış sarmalı kumaş desenli şamdanlar ile zenginleştirilmiş klasik avize modeli üzerindeki doğal mum görünümü dikkat çekiyor.

Yeni sezon için tasarlanan lüks avize tasarımı mobilyalarınıza ve özellikle de salonlarınıza değer katacak bir tasarım harikası. Altın ve gümüş renk seçeneklerinin olduğu tasarım istenildiğine tek veya üç katlı hale de getirilebiliyor. Klasik avizenin ortasında bulunan biri küçük biri büyük şövalye topuzları farklı bir hava katmış. Parlak altın kaplamanın kullanıldığı klasik avizede isteğe özel olarak antik mat altın ve antik mat krem tonları da kullanılabilir. Kullanıcının tercihine göre mum sayısı artırılabilir veya azaltılabilir. Özellikle salonlarda klasik yemek odası takımı veya klasik koltuk takımı ile kombine edilen şamdanlı avize, Asortie mobilyaları ile birlikte evinize değer katacak.

Lüks ve ihtişamlı avize modelini keşfetmek ve daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz.

mavi köşe koltuk takımı
Diana Klasik Köşe Koltuk Takımı
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
şapkalı abajur avize
Sekiz Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp