gümüş mumlu klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize

Görkemli yaşam alanları için tasarlanan antik gümüş avize tasarımınıza ve dekorasyonunuza ışıltı katmaya geliyor. Gümüş rengi ile alışılmışın dışında bir tarz ile gelen lüks avize modeli kullanıcılarının gönlünü kazanıyor.

El işçiliği ile imal edilmiş ve mum tarzında hazırlanmış salon tipi klasik avize tasarımı yeni sezon avize koleksiyonu için üretildi. Lüks ve zarafeti salonlarında hissetmek isteyen kullanıcılara özel üretilmiş olan avize ile salonlarınıza şık ve zarif bir hava kazandırabilirsiniz. Özel ölçülerde de üretilebilen mum tipi avizeye isteğe göre cam fanus ta takılabilir.

Antik gümüş rengin tercih edildiği lüks avize kullanıcının isteğine göre altın kaplama veya parlak gümüş kaplama gibi renklerde de üretilebiliyor. Mekânın büyüklüğüne göre ölçü değişikliği yapılabilen avize modelinde istenildiği kadar mum kullanılabilir.

Hoş salon konseptleri oluşturmanızı destekleyen klasik avize modeli fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılarak sorularınız yanıtlanacaktır.

köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
kapitoneli klasik yatak odası
Nihavent Klasik Yatak Odası Takımı
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp