antik şapkalı avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Abajur Şapkalı Avize

Şapkalı avize, antik tasarımı ve renk tonlarıyla mükemmel bir uyumu temsil ediyor. 6 adet şapkadan oluşan avize modeli lüks yaşam alanlarında tercih ediliyor. Ortamın ambiyansını belirleyen ve klasik dekorasyonun vazgeçilmez ögelerinden olan şapkalı abajur avizeleri keşfedin.

Gümüş ve altın varak renklerinin tercih edildiği şamdan motifli gövde üzerine zarif bir şekilde kombine edilmiş altı adet şapka ile zenginleştirilmiş klasik avize modeli, mükemmel bir görünüme sahip. Mekanlara zarif olduğu kadar sevimli bir hava kazandıran lüks avize tasarımı isteğe uygun olarak iki katlı olarak da üretilebiliyor. Kullanıcıların taleplerine göre şapka sayısı artırılan avizenin gövdesi de farklı renklerde hazırlanabiliyor. Özellikle antik varak veya antik krem gibi renk seçeneklerinin de olduğu şapkalı avize salon ve oturma odalarında olduğu kadar yatak odalarında da kullanılıyor.

Klasik avize fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

Oymalı koltuk takımı
Victoria Klasik Koltuk Takımı
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Oymalı klasik yemek odası
Nazende Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp