kollu_klasik_avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Onbeş Kollu Klasik Avize 4

Lüks tasarımı ile şık yaşam alanlarında tercih edilen iki katlı tasarımı ile ışıl ışıl yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak lüks kollu avize modeliniz keşfedin. Onbeş kollu klasik avize de tıpkı ondört veya oniki kollu klasik avizeler gibi sahip olduğu taş işlemeleri ile pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerine değer katacak.

Gerek üretim teknolojisi gerekse de tasarımı sayesinde mükemmel bir işçilik ile Asortie müşterilerine özel olarak üretilen onbeş kollu klasik avize modeli için ithal kristal taşlar kullanılıyor. Kenarları altın yaldız metaller ile çevrilmiş yassı kristal taşlar avizeye çok farklı bir albeni kazandırılıyor. Çift katlı olarak dizayn edilen lüks avize isteğe bağlı olarak tek katlı veya üç katlı olarak da üretilebiliyor.

Altın sarısı renk tonu, kristalleri ve işlemeleri ile mükemmel bir bütünü oluşturan lüks avize modeli fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Deneyimli satış danışmanlarımız talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede tarafınızla iletişime geçerek taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır.

asortie klasik koltuk takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
klasik avize modelleri
Onbeş Kollu Klasik Avize
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp