antik klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Mumlu Avize

Bronz rengi, şık işlemeleri, şamdanları ve avizeye hareket katan gövde ile aynı renkte tasarlanmış püskülleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan antik mumlu avize modelini keşfedin.  Antik sanatın tüm izlerini taşıyan ve tamamen el işçiliği ile yapılmış, sekiz adet mum tarzında hazırlanmış salon tipi şamdan avize modeli yeni sezonun en fazla ilgi gören avize çeşitleri arasında yer alıyor.

Lüks ve zarafeti yaşam alanlarında hissetmek isteyen kullanıcılar ve klasik mekanlara özel olarak üretilmiş olan avize ile salonlarınıza şık ve zarif bir hava kazandırabilirsiniz. Özel ölçülerde de üretilebilen mum tipi avizeye isteğe göre cam fanus ta takılabilir. Avizenin orta gövdesinden aşağıya doğru sarkıtılmış motifler tasarımın zenginleştirmiş. Antik bir eskitme rengi kullanılan avize modeli tasarımı, isteğinize göre parlak veya daha mat renkler de tercih edilir.

Tüm detayları ile mükemmel bir bütünü oluşturan lüks avize modelinin fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir.

klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
doğal ahşap klasik koltuk
Asos Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp