pentürlü avize modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Pentürlü Kâse Klasik Avize

Pentürlü kaseleri, zarif işlemeleri ve yaşam alanlarında aksesuar görevi görecek tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çeken avize modeli tüm gözleri üzerine çekiyor. Askılı tepsi klasik avize modeli sahip olduğu asil görüntüsü ile salonlarınıza, oturma odalarına, klasik yatak odalarınıza çok farklı bir hava katacak.

Etrafındaki pentürlü kaseler ile zenginleştirilmiş ve beş adet zincir ile gövdeye bağlayan tepsi tamamen el işçiliğine dayalı desenli camdan oluşuyor. Altın kaplamanın renginin tercih edildiği avize modelleri isteğe göre antik altın veya gümüş renklerde de üretilebiliyor. Tepsi üzerine uygulanmış üç adet minik taç ve tepsi altına konulmuş topuz avizeyi daha da zenginleştirmiş. Eşsiz bir yaşam alanına sahip olmak isteyen kullanıcılara özel olarak üretilen klasik avize, yine müşterilerin mobilyalarına ve isteklerine uygun şekilde özel olarak tasarlanabiliyor. Ölçüleri, rengi ve kâse sayısı ile özelleştirilebilen avize modeli geniş ya da küçük yaşam alanlarına göre yeniden üretilebiliyor.

Lüks avizenin fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak, bireysel müşteri danışmanlarımız ile görüşmek için, ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir.

Klasik yatak odası takımı modeli
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
deri salon koltuk takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
antik klasik avize
Antik Mumlu Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp