mumlu klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sekiz Mumlu Klasik Avize

Lüks salonlara uyum sağlaması adına özel olarak tasarlanan ve motifleri de bu özen ile işlenen klasik avize modeli eşsiz yaşam alanlarınıza ışıltı katmaya geliyor. Tasarımı ile aksesuar modeli görürken, mum görünümündeki şık ampulleri ile de ışıltılı yaşam alanları oluşturuyor.

Sekiz adet mum tarzında hazırlanmış salon tipi klasik avize modeli şık görünümü ile ilgi görüyor.. Orta bölümünde bulunan oval kozalak deseni farklı bir hava kazandırmış. Özel ölçülerde de üretilebilen mum tipi klasik avizeye isteğe göre cam fanus ta takılabilir. Parlak altın kaplamanın tercih edildiği tasarımda, müşterinin isteğine göre daha mat ve eskitme mat renkler de tercih edilir. Asortie klasik avizeler isteğe göre özel ölçülerde de üretilebilir.

Tamamen el işçiliği ile imal edilen, dayanıklı yapısı ve kolay temizlenebilir özelliği ile kullanıcısının gönlünü kazanan lüks avize fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için şimdi ürün bilgi formunu doldurun. Whatsapp iletişim hattı üzerinden de talepleriniz iletebilir ve müşteri danışmanlarımızın tarafınıza dönüş gerçekleştirmesini talep edebilirsiniz.

pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Defne Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp