şamdanlı klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Altı Mumlu Şamdan Avize

Şık gövde işlemeleri, parlak altın sarısı cilası, kristalli şamdanları ve mum görünümünde ampulleri ile etkileyici bir bütünü oluşturan detaylardan oluşan klasik avize ışıl ışıl yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak.

Tamemen el işçiliği ile imal edilmiş, altı adet mum tarzında hazırlanmış salon tipi avize modeli yeni sezon için özel olarak tasarlandı. Asortie müşterilerine özel üretilmiş olan klasik avize modelleri ile salonlarınıza şık ve zarif bir hava kazandırabilirsiniz. Özel ölçülerde de üretilebilen mum tipi avizeye isteğe göre cam fanus ta takılabilir. Antik bir eskitme rengi kullanılan tasarımda, müşterinin isteğine göre parlak veya daha mat renkler de tercih edilir. Daha çok oturma odalarında tercih edilen altı mumlu şamdanlı avize, sadelik ve zarafetten hoşlananların tercihi oluyor.

Estetik hatları ile görenleri büyüleyen, kullanıcısını memnun ederken konukların da ilgisini çeken bir tasarıma sahip olan lüks avize modeli fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
mumlu klasik avize
Sekiz Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp