taçlı klasik avize modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kral Taçlı Klasik Avize

Kral tacı tasarımı, altın sarısı rengi ve modele ihtişam katan kristalleri ile şık yaşam alanlarında tüm gözleri üzerine çekecek olan klasik avize, istenildiğinde daha büyük ölçülerde imal edilebiliyor. Üzerinde bulunan sekiz adet şamdan ve tepesinde bulunan kral tacı ile zengin bir görüntüsü olan klasik avize modeli için sarkıt kristal taşlar tercih edildi.

Parlak altın kaplamanın tercih edildiği kral taçlı klasik avizede, kullanılan taşlar avize modeline sadelik ve zerafet kazandırdı. Şamdan burgularının içine yerleştirilmiş çiçek motifleri ise klasik avize tasarımını zenginleştirdi. Detaylardan uzak basit ama mükemmel bir şıklığa sahip lüks avize yaşam mekanlarında büyük ilgi çeken bir özelliğe sahip.

Klasik avize fiyatı ve özellikleri ile merak uyandırıyor. Modelin özellikleri fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
klasik yatak odası jozephine
Kraliçe Aden Bench
asortie benç
Kraliçe Klasik Benç
asortie klasik avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 02
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp