lüks_mumlu_avize_modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kasnaklı Mumlu Klasik Avize

Altın sarısı rengi, mum görünümünde ampulleri ve şık tasarımı ile lüks mekanlarda kullanılan mumlu klasik avize modeli tasarımı ile kullanıcısını memnun ediyor. Kasnak üzerine dizilmiş şamdanlar ile zenginleştirilmiş klasik avize tasarımları, doğal mum görünümü dikkat çekiyor. Mobilyalarınıza ve özellikle de salonlarınıza değer katacak bir tasarım harikası niteliğinde.

Altın ve gümüş renk seçenekleri ile imal edilebilen klasik avize, istenildiğine iki veya üç katlı hale de getirilebiliyor. Ortadan gövdeyi bağlayan zincirler klasik avize modeli için çok farklı bir hava kazandırdı. Parlak altın kaplamanın kullanıldığı avizede isteğe özel olarak antik mat altın ve antik mat krem tonları da kullanılabilir. Kullanıcının tercihine göre mum sayısı artırılabilir veya azaltılabilir. Özellikle salonlarda klasik yemek odası takımı veya klasik koltuk takımı ile kombine edilen şamdanlı klasik avize modeli, Asortie mobilyaları ile birlikte evinize değer katacak.

Lüks avize modeli özelliklerini ve fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp