Beş kollu avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Beş Kollu Camlı Klasik Avize

Sade tasarımı ile daha çok lüks ancak daha sade yaşam mekanlarında tercih edilen beş kollu lüks avize modeli altın sarısı rengi ve motifli cam fanusu ile şık bir tasarımda geliyor. Gövdesindeki ince motiflerin göze çarptığı lüks avize modelleri daha küçük alanlarda kullanılması için tasarlandı. 5 ampul kullanılan klasik avize modelleri daha çok antre ve giriş evlerin daha ufak alanlarında tercih edilebiliyor.

Beş kollu klasik avize modelleri ortasında bulunan kâse ile diğerlerinden farklı bir tasarım olduğunu kanıtlıyor. Dar ve uzun görünümü ile daha zarif olan klasik avize tasarımı, özellikle çok gösterişli tasarım istemeyen kullanıcıların tercihi oluyor. Üzerinde bulunan beş adet işlemeli cam fanus ile dikkat çekiyor.

Hem tasarımı hem de üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeleri ile kaliteli bir işçilik ile lüks ve klasik dekorasyonu tercih eden kullanıcılara özel olarak üretilen beş kollu klasik avizenin istenilirse ampul duyu ve fanus sayısı arttırılabiliyor.

Lüks avize imalatçılarından olan Asortie mobilya’dan tercih edeceğiniz lüks avizeniz klasik yaşam mekanınıza tam uyum sağlayacak. Klasik avize fiyatları hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
klasik antik avize
Onbeş Kollu Klasik Antik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp