taşlı klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Üç Katlı Taşlı Klasik Avize

Klasik konsept ile tasarlanmış lüks ve ihtişamlı yaşam alanlarında tercih edilen üç katlı klasik avize modeli geniş salonlarınızda ışıldayacak. Daha çok geniş yaşam alanlarında tercih edilen üş katlı klasik avize modelleri odayı ışıl ışıl aydınlatacak seviyede. 22 adet ampulün kullanılabildiği lüks avize modeli görkemli hacmi ile lüks yaşam alanınıza ihtişam katacak aksesuar modeli olarak ta kullanılabiliyor.

Üç katlı klasik avize modeli üzerinde toplam 22 adet işlemeli cam fanus kullanıldı. Genellikle büyük salonlarda tercih edilen üç katlı klasik avize sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınıza ve mobilyalarınıza değer katacak. Oval kristal camların kullanıldığı tasarımda isteğe özel olarak düz camlar da kullanılabiliyor. Gerek teknik gerekse de sanatsal açıdan mükemmel bir işçilik ile lüks ve klasik dekorasyona sahip yaşam alanlarına özel olarak üretilen üç katlı klasik avize tasarımı için ithal Asfor marka kristal taşlar kullanıldı. Klasik avize isteğe göre tek katlı veya iki katlı olarak da üretilebiliyor.

Klasik üç katlı avize fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız tarafınız ile irtibata geçerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

klasik yemek odası takımı
Belinda Cam Masa Yemek Odası
altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp