fanuslu klasik avize modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sekiz Kollu Klasik Avize Modeli

Sekiz kollu klasik avize modeli, aynı tasarıma sahip kollu klasik avize modellerine göre daha az kol sayısına sahiptir. Yaşam mekanlarının ölçülerine göre büyük ya da küçük olarak tercih edilebilmesi için tasarlanan bu avize modellerinin daha büyüğü ya da daha küçük modellerini keşfedebilirsiniz.

Sekiz kollu klasik avize modelleri de tıpkı on kollu veya oniki kollu klasik avizeler gibi sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerini artıracak. Gerek teknik gerekse de sanatsal açıdan göz alıcı bir işçilik ile klasik dekorasyon severlere özel olarak üretilen sekiz kollu lüks avize tasarımında ithal kristal taşlar kullanıldı.

Kenarları altın yaldız metaller ile çevrilmiş kristal taşlar altın renkli klasik avizeye çok farklı bir albeni kazandırdı. Tek katlı olarak dizayn edilmiş klasik avize tasarımı isteğe bağlı olarak iki katlı veya üç katlı olarak da üretilebiliyor.

Kollu avize fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak ve tarafımıza taleplerinizi iletmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep doğrultusunda sıcakkanlı bireysel müşteri danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
taşlı klasik avize
Üç Katlı Taşlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp