asortie klasik avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Onbeş Kollu Klasik Avize 2

Onbeş kollu klasik avize 2 modeli, ilk modeline göre farklı kristal yapıda geliyor. Genellikle yuvarlak kristallerin kullanıldığı klasik avizelerin yerine, onbeş kollu klasik avize 2 modelinde çam ağacı motifli şık bir kristal taş kullanılıyor.

Onbeş kollu klasik avize modelleri sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerine değer katacak. Gerek teknik gerekse de sanatsal açıdan mükemel bir işçilik ile Asortie müşterilerine özel olarak üretilen onbeş kollu klasik avizede ithal kristal taşlar kullanıdı. Kenarları altın yaldız metaller ile çevrilmiş kristal taşlar klasik avizeye çok farklı bir albeni kazandırdı. İki katlı olarak dizayn edilmiş taşlı klasik avize tasarımı isteğe bağlı olarak üç kat veya tek kat olarak da üretilebilir.

Lüks avize fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ya da ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. İlettiğiniz talep doğrultusunda güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp