şamdanlı avize
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şamdanlı Klasik Avize

Özel tasarımı ile görenlerin ilgisini çeken şamdanlı klasik avize modeli lüks yaşam alanlarına ihtişamlı tasarımı ile zarafet katıyor.  Şamdanlı klasik avize tasarımı doğal mum görünümü ile zenginleştirilmiş eşsiz bir avizedir. Mobilyalarınıza ve özellikle de salonlarınıza değer katacak bir tasarım harikasıdır. Altın ve gümüş renk seçeneklerinin olduğu tasarım istenildiğine üç katlı hale de getirilebiliyor.

Klasik avize, kullanıcısının tercihine göre klasik avizedeki mum sayısı artırılabilir veya azaltılabilir bir özellikte geliyor. Özellikle salonlarda klasik yemek odası takımı veya klasik koltuk takımı ile kombine edilen şamdanlı klasik avize çeşitleri, Asortie mobilyaları ile birlikte evinize değer katacak.

Şamdanlı klasik avize fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir, Whatsapp iletişim hattından taleplerinizi yazılı olarak iletebilir ya da ürün bilgi formunu doldurarak müşteri danışmanlarımızın size dönüş yapması için talep oluşturabilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
asortie klasik avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 02
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp