zarif avize tasarımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

On Kollu Klasik Avize

Tasarımı, hatları ve klasik avizenin tasarımına ihtişam katan kristalleri ile ışıl ışıl yaşam alanları oluşturmanızı sağlayan lüks avize modeli konuklarınızın ilgi odağı olacak. Cam şamdanlar avizenin genel konseptine uygun motifler ile süslendi. Bu motifleri destekleyen kristaller avizenin her alanına donatıldı.

On kollu klasik avize modeli sahip olduğu taş işlemeleri ve pentürlü cam fanusları ile yaşam mekanlarınızın ve mobilyalarınızın değerine değer katacak. Gerek teknik gerekse de sanatsal açıdan mükemel bir işçilik ile Asortie müşterilerine özel olarak üretilen on kollu klasik avize modeli üzerinde ithal asfor marka kristal taşlar kullanıldı.

Asortie klasik avize modelleri istediğiniz şekilde tasarlanabilir. Evinizin genel dekorasyonuna uygun özel avize modelleri ile yaşam alanlarınıza değer katın. Lüks avize fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bize Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu talepleriniz doğrultusunda deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmekten memnuniyet duyacaklardır.

 

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp