Koltuk Takımları Yemek Odası Takımları Yatak Odası Takımları Köşe Takımları TV Üniteleri Ofis Mobilyaları Aksesuarlar Otel Mobilyaları Bebek ve Genç Odaları Avizeler Country Outlet

Art Deco Yatak Odası Takımları

Asortie Mobilya dünyanın altın çağı olarak nitelendirilen 1920’lerin ihtişamlı günlerinde beliren Art Deco anlayışının görkemli çizgilerini Art Deco Yatak Odası Takımları ile evlerinize getiriyor! Art Deco tarzı, döneminin dekorasyon kalıplarını yıkarak, özgün tasarımların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kendisinden sonra ortaya çıkan tüm anlayışları etkileyen ve öncekilerin de kendi içlerinde revizyona gitmesine neden olan bu akım, adıyla anılan Art Deco Yatak Odaları içinde düz, keskin, sert hatların benimsenmesini sağladı. Buna karşın yuvarlık hatlı kesimleri de göz ardı etmeyerek, tasarım noktasında bir çeşitliliğin oluşmasına da ön ayak oldu. Asortie Mobilya’nın bu anlayışın niteliklerine uygun olarak tasarladığı yeni Art Deco Yatak Odası Takımları konfor, lüks ve şıklığın birlikteliğini önemseyenlerin beğenisine sunuluyor. Art Deco Yatak Odası Grupları lüksün en ihtişamlı hallerine bürünüyor! Çünkü Art Deco anlayışı ortaya çıktığı günden bu yana iddialı bir çizgide ilerliyor.

Art Deco dekorasyon stilinin en önemli özelliklerinden biri, altın orana özen gösterilen tasarımlara sahip olmasıdır. Keskin hatlarla, birbiriyle orantılı olarak modellenen yatak odası mobilyaları sayesinde, bu özel alanda düzen sağlamanın avantajını da yaşarsınız. Dekorasyonda, şıklığını detaylarla oluşturan, dikkatli kişiler için Art Deco dekorasyon her zaman tercih edilir olmuştur!

Ergonomik Art Deco Yatak Odası Takımları

Art Deco stiline uygun olarak tasarlanmış bir yatak odası modeli seçmeniz, bir yandan modern yapısıyla dikkat çeken bir yandan da klasik çizgilerin asil görünümünden mahrum kalmamış bir modele sahip olacağınız anlamına geliyor. Asortie Mobilya değişmeyen yüksek kalite anlayışıyla bu konfora sahip olmanız için harikulade alternatifler sunuyor.

Ergonomik özellikleriyle öne çıkan Art Deco Yatak Odası Takımları, taşıdıkları geometrik kesimlere paralel desenlerle süsleniyor. Yatak odası tasarımlarında yer verilen Art Deco Yatak Odası Grupları ile yapılan dekorasyonlar her şeyden önce aynalar ile tamamlanıyor. Yatak odanıza ferahlık katan aynaların karşısında Art Deco stiline uygun olarak seçilen yatak başlıkları yer alıyor. Art Deco Yatak Odaları kullanıcıların beğenilerine göre birbirinden çarpıcı yatak ucu bench modelleri ile daha da göz alıcı hale gelebiliyor.

Kullanıcısına Özel Art Deco Yatak Odası Grupları

Genellikle karyola, şifonyer, gardırop ve iki adet komodinden oluşan Art Deco Yatak Odaları, tercihinize göre yapılan eklemeler ya da çıkartmalarla daha da fonksiyonel hale gelebiliyor. Sizin özel beklentilerinizi her zaman dikkate alan Asortie Mobilya, seçtiğiniz modelin üretim sürecinde değerli fikirlerinizden de yararlanıyor. Böylece yatak odanızda yer alacak mobilyaların renk ve ölçülerine yalnızca siz karar vermiş oluyorsunuz. Asortie Mobilya’nın tamamen doğal ahşaptan, usta el işçiliği ile üretilen Art Deco Yatak Odası Takımları yaşam alanlarınızın en özel bölümü olan yatak odalarının her birinin yalnızca kullanıcısına özel hale gelmesine olanak veriyor.

Geniş Renk Seçenekleriyle Art Deco Yatak Odası Takımları

Art Deco tarzın elit ve dinamik izlerini taşıyan yatak odası modelleri için geniş bir renk skalası mevcut. Dilediğiniz seçimi yapmakta özgür olmakla beraber, bu tarzın en seçkin örneklerinde genellikle açık renkler tercih ediliyor. Çoğunlukla açık tonların sardığı Art Deco Yatak Odası Grupları, bir karşıtlık oluşturmak isterseniz de koyu renkli yatak başlıklarına sahip olabiliyorlar.

Art Deco Yatak Odaları tıpkı bu tarza uygun mobilyalar gibi çarpıcı aksesuarlarla süsleniyor. Üçgen, yuvarlak yahut kare formuna sahip aynalar, parçalı tablolar, abajurlar da yatak odanızın stilini tamamlamak üzere sizleri bekliyorlar. Konforu şıklıkla, şıklığı özgünlükle bir araya getirip, lüksün keyfini sürmeniz için oluşturulan ideal tasarımlar Asortie Mobilya ile yatak odalarınızı sarıyorlar. Şimdi Asortie'nin farkını ve ayrıcalığını yaşam alanlarınızda hissetme zamanı. 

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp