Klasik Ofis Mobilyaları
Misafir ve müşterilerinizi şık bir ofiste karşılamak size ve işinize değer katar. Bu gerçekten hareketle Asortie Mobilya lüks ofis mobilyaları tasarlıyor. Ofis mobilyalarında estetik, ihtişam ve fonksiyonelliği ön planda tutan Asortie, mekâna değer katan eşsiz tasarımlara imza atıyor. Asortie klasik ofis mobilyaları ile işinize değer katarken kendi prestijinizi de artıracaksınız.

Lüks Ofis Dekorasyonu
Ofis dekorasyonunda mobilya hizmeti yanında anahtar teslim projelere de imza atan Asortie, birinci sınıf VIP ofis mobilyaları üretiyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile hazırlanan klasik ofis mobilyaları, mekâna göre istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Lüks ve kullanışlı ofisleri deneyimli mimari kadrosu ile projelendiren ve müşterilerine sunan Asortie, kullanıcının tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve ihtişamlı görünümü ile insanları etkileyen ofisler oluşturuyor.

Fonksiyonel ve Konforlu Ofis Takımları
Asortie, ofis dekorasyonunda fonksiyonelliği ve konforu ön planda tutuyor. Mekanın her noktasını optimum şekilde değerlendiren tasarımlar üreten Asortie, ofis mobilyalarında yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta birinci sınıf malzemeler kullanıyor. Makam odaları, çalışma masaları, dosya dolapları, bekleme koltukları, misafir koltukları, ofis mutfakları gibi ürünlerde estetiği ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Mekâna Özel Klasik Ofis Mobilyaları
Asortie, ofis dekorasyonunda sizleri standart ölçülere hapsetmiyor. Özel olarak üretilen klasik ofis mobilyaları ile sizler hem mekânı en iyi şekilde kullanmış olacaksınız hem de hayalinizdeki tasarımı mekânda görmüş olacaksınız. Asortie, lüks ofis dekorasyonlarında iç dünyanızı mekâna yansıtan mükemmel tasarımlar sunuyor.