غرف الجلوس غرف الطعام غرف النوم أطقم زوايا طاولات التلفاز أثاث مكتبي أكسسوار تأثيث فنادق غرف نوم شبابية وأطفال الثريات Country

Klasik Yatak Odası
Asortie Mobilya’nın yaşam mekânları için tasarladığı tüm yatak odası modelleri kendine özgü tasarımları ve el işçilikleri ile ön plana çıkıyor. Mobilya tutkunlarının karşı koyamadıkları klasik tarzlar ile üretilen yatak odası takımları tamamen doğal ahşaptan oyma sanatının ince motifleri ile zenginleşiyor. Yatak odalarına zarafet ve ihtişam kazandıran Asortie klasik yatak odası modelleri sıra dışı tasarımları ile mekâna farklı bir stil kazandırıyor. Birinci sınıf dayanıklı malzemelerden üretilen yatak odası modelleri, yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretiliyor. Göz alıcı tasarımları yanında ergonomik yapıları ile de ilgi gören Asortie yatak odası takımları mekânın ölçüsüne göre özel olarak da üretilebiliyor.

Yatak Odası Takımları
Asortie tasarladığı tüm yatak odası takımlarını kendi içinde birbirini tamamlayan karyola, yatak başlığı, komodin, şifonyer, gardrop ve tuvalet masası ile kombin ediyor. Yatak odasını oluşturan her parça ile odanızda kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Odanızın ölçülerine göre istediğiniz parçalardan kendi tarzınıza uygun yatak odası modelleri de oluşturabilirsiniz. Tasarımı ve konforu ile ön plana çıkan Asortie klasik yatak odası takımlarında standart üretim değil, kişiye özel üretim anlayışı hâkim. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz, kendi tarzınızı yansıtan, hayalinizdeki mekânı tasarlayan Asortie, yatak odası takımlarında da hiçbir yerde göremeyeceğiniz farklı modeller ile bir adım önde.

Özel Ölçü Yatak Odası Takımı Yatak odası takımları insanların dinlenmeleri ve huzurlu bir istirahat geçirmeleri açısından çok önemlidir. Fabrikasyon üretim yöntemi ile onbirlerce adet üretilen yatak odası modelleri her insanın beden yapısının aynı özelliklere sahip olduğu düşünülerek üretilir. Oysaki Asortie, yatak odası modellerini müşterilerinin istedikleri özelliklerde onların rahat edebilecekleri tarzda kişiye özel olarak üretiyor. Dayanıklı birinci sınıf doğal ahşaptan üretilen klasik yatak odası takımlarında, ergonomik yatak ve kaliteli kumaşlar kullanılıyor. Yatak odası dolaplarının iç kısımları müşterinin istediği şekilde, kullanışlı olarak dizayn ediliyor. Asortie Mobilya, yatak odası takımlarının raf, çekmece ve iç kısımlarında müşteriye sınırsız alternatif sunuyor.

Mobilya tasarımlarının en güzel hallerini yansıtan altın varak ve gümüş varak kaplamaları ile estetiğin ve ihtişamın sınırlarının zorlandığı yatak odaları ve diğer ürünlerimizi yakından incelemeniz için sizleri Masko Mobilya kentinde bulunan 1350 m² alana sahip Asortie Mobilya Showroom ‘a bekliyoruz.

Asortie Mobilya 'nın uzman tasarım ekibi trafından özel olarak tasarlanıp üretilen lüks yatak odası modelleri ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

طلب موعد الكتروني حول أسورتي رؤيتنا التوصيات حقوق العملاء الموارد البشرية الشكاوى والاقتراحات
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC