Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Jozephine

Belinda klasik jozefin modeli sahip olduğu tasarımsal detayları ile evinizin dekorasyonu içerisinde önemli bir tamamlayıcı aksesuar olacak. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Belinda klasik jozefin, jelatin varak işçiliği ile elde edilen bronz renginin verdiği havası ile gözalıcı bir ihtişam ortaya koyuyor. Görkemli jozephine modelinde birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri kullanılarak konforlu bir uzanma koltuğuna dönüşüyor. Hem konforlu  bir yaşam alanı, hem de lüks dekorasyonunuza katkı sağlaması adına, lüks jozephine modelini yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz. 

Ergonomik yapısı ile kullanıcıya yüksek bir konfor sağlayan josephin modeli genellikle antrelerde dekor koltuğu olarak veya Belinda yatak odası takımı ile birlikte uzanma koltuğu olarak kullanılıyor. Dilediğiniz konsept ve tasarıma uygun olacak şekilde farklı renk seçenekleriyle üretilebilen uzanma koltuğu modeli, yaşam alanınızın atmosferini değiştirecek. Belinda jozephine modeli hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
tv ünitesi modelleri
Frezya Klasik Duvar Ünitesi
klasik dinlenme koltuğu
Sapore Klasik Jozephine
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp