Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Afrodit Benç

Lüks yaşam alanlarında kullanılması için tasarlanan Afrodit benç'e şimdi daha yakından bakın. Afrodit klasik benç modeli alışılmışın dışındaki gözalıcı dizaynı ve usta ellerden çıkma zarif oyma motifleri ile yaşam mekanlarına zengin bir stil kazandırıyor. Afrodit lüks bench, altın varaklı işlemelerinin üzerine eklenen siyah kapitoneli döşemesi ve ergonomik yapısı ile yeni sezonun en fazla ilgi gören klasik mobilya tasarımlarından biri.

Dinlenme koltuğu modeli olarak tasarlanan benç tasarımındaki en fazla dikkat çeken şüphesiz ki modelin ayak kısımlarındaki oyma motifleri. Alışılmış klasik bench modellerinin tasarımlarının aksine ayak kısımları birbirine eklemeli ve zarif bir yapıya sahip olan Afrodit dinlenme koltuğu, klasik bench modellerinin dışında farklı bir tasarım diline sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilebilir yapıda bulunuyor. Afrodit dinlenme koltuğu tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile  sizler için üretildi. Hayal gücünüzün doruklarına ulaşacağınız prestijinize prestij katacak salonlar ve makam odalarınız içerisinde yer verebileceğiniz Afrodit klasik benç tasarımı istenilen size uygun konsepte göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile size özel olarak da üretilebilmektedir. Konseptinize ve yaşam alanınızın boyutuna uygun olarak tasarlanmasını istediğiniz Afrodit şık bench modelleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve Asortie Mobilya showroomlarında inceleme şansını elde etmek için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

köşe koltuk takımı
Athena Klasik Köşe Takımı
Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
Antik Klasik Yemek Odası Takımı
Nara Klasik Yatak Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
salon dinlenme koltuğu
Aşiyan Girne Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp